De zomervakantie komt alweer in zicht en heb jij je reisplannen voor jezelf of voor je gezin al gemaakt? 🔆
De zomervakantie is de tijd voor veel kinderen en volwassenen om weer even helemaal lekker te ont-spannen en tot jezelf te komen. En wat kun je daar naar verlangen in deze drukke periode waarin je soms meer geleefd wordt dan wat je lief is.
Deze drukke periode maakt daarom ook dat het erg gemakkelijk is om jezelf te verliezen omdat je over je eigen grenzen heen gaat.
Ont-spannen is super belangrijk om de rust in je hoofd en je lichaam weer terug te vinden en je gevoelens weer ruimte te geven om er te mogen zijn.
Toch is ontspannen alleen niet voldoende om echt in contact te komen met jezelf en met elkaar. Het is alleen wel de voorwaarde die nodig is om bewuster te leren luisteren naar jezelf en om te kunnen gaan ontdekken wie je nu echt bent en wat jij nodig hebt om lekker jezelf te kunnen zijn.
Nog belangrijker is dat zo'n persoonlijke ontdekkingsreis je ook helpt om je eigen grenzen te leren kennen en dat je deze vervolgens ook durft en kunt aangeven.
De zomervakantie is dus eigenlijk ook de ideale periode om jezelf of je kind te laten groeien in zelfbewustzijn, zelfvertrouwen, zelfwaarde en om een positief zelfbeeld te laten groeien. Tenminste wanneer je ervoor kiest om vanuit rust vervolgens ook op een ontdekkingsreis te gaan in jouw of in jullie binnenwereld en wanneer je nieuwsgierig bent naar de schatten, inzichten en de wijsheid die ieder kind en iedere volwassenen in zich heeft.
Stel je nu eens voor dat je deze zomervakantie niet alleen tot rust gaat komen maar samen met je kind(eren) ook persoonlijk gaat groeien om jezelf en elkaar nog beter te gaan leren kennen en begrijpen en om gewoon nog lekker in je vel te gaan zitten.
Stel je nu eens voor om nog beter te leren omgaan met de uitdagingen die op dit moment in jouw leven of in het leven van jouw kind veel te veel energie vragen waardoor de spanning alleen maar toeneemt in plaats van vermindert.
Stel je eens voor dat je overtuigingen en gevoelens los mag laten die je niet langer helpen om te groeien of die je zelfs belemmeren om te groeien. Wat voor ruimte zou dat geven en hoe zou het er dan thuis voor jouw kind en/of voor jou uitzien? En welke verandering en verlichting zou dat op school of op je werk kunnen geven?
Maakt het je nieuwsgierig of voel je een verlangen naar een positieve verandering?
Spreekt het je aan om samen met je kind(eren) op een persoonlijke ontdekkingsreis te gaan?
Gun je jezelf en/of je kind een onvergetelijk mooi en persoonlijk groeiavontuur om jezelf en elkaar nog beter te leren kennen, begrijpen en om nog lekkerder in je vel te zitten om vanuit meer ontspanning te kunnen blijven groeien na de zomervakantie?
Je bent van harte welkom om op jouw eigen unieke ontdekkingsreis te gaan naar de wonderlijke binnenwereld waar voor jong en oud de kracht ligt om te groeien vanuit jezelf en je eigen wijsheid!
Review van een moeder die op ontdekkingsreis ging tijdens een be KIND groeitraject...
Wat hebben wij het groeitraject als zeer waardevol ervaren!
Vanaf moment één voel je je welkom bij jou, en hebben we een prachtige verandering gezien binnen ons gezin.
Waar onze dochter bij de start van het be kind groeitraject negatief over zichzelf dacht, streng was voor zichzelf en niet lekker in haar vel zat hebben we nu een vrolijke meid die weer in verbinding staat met zichzelf en makkelijker kan loslaten. Mijn dochter is ook een spiegel voor mij als moeder en ook ik vond het fijn om het daar met Helma over te hebben en tools en inzichten te krijgen.
Iedereen wil gezien, gehoord en begrepen worden. Helma maakt dit inzichtelijk op een vriendelijke, nieuwsgierige en speelse manier! We zitten allemaal wel eens in de weerstand en Helma kijkt vanuit nieuwsgierigheid naar waar die weerstand vandaan komt om weer in verbinding te komen met jezelf.
En wat een gave van Helma om ieder te zien voor wie hij/zij is.
Door mijn persoonlijke ervaring met het groeitraject en mijn ervaring vanuit het werken in het basisonderwijs kan ik Helma dan ook zeker aanraden voor een mooie reis binnen in jezelf. Wees nieuwsgierig en ga het aan!
Dank je wel lieve Helma!
Heb je nu ook interesse in een be KIND zomervakantie GROEITRAJECT?
In de maand juni kun je je aanmelden om met het kind of jongeren groeitraject op reis gaan met 5% korting omdat mijn praktijk 5 jaar bestaat. Ook als je je nu aanmeld en pas in september wilt starten geldt deze korting.
Klik op het bijtje voor contact of stuur me via je mobiel een persoonlijk berichtje met Whatsapp .


Je bent van harte welkom wanneer je de verbinding en het contact met je kind en/of met jezelf wilt laten groeien . Ik kijk ernaar uit om je te ontmoeten.